"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Maks zakochał się w Agacie! Lekarz w końcu się ustatkuje? [CO SIĘ WYDARZY]

Tomasz Ciachorowski opowiedział o dalszych losach swojego bohatera z serialu "Na dobre i na złe". Czy Maks będzie z Agatą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W poprzednim sezonie do obsady serialu "Na dobre i na złe" dołączył Tomasz Ciachorowski, który wciela się w rolę Maksa, utalentowanego lekarza i nachalnego podrywacza. Co czeka go w nowym sezonie?

Konfrontacja Lucyny i Halinki! Która z nich zatrzyma pracę w Leśnej Górze?Zobacz więcej

Maks próbować poderwać już co najmniej kilka pracownic szpitala w Leśnej Górze, lecz jego serca naprawdę zaczęło bić mocnej dopiero gdy zobaczył Agatę (Emilia Komarnicka-Klynstra). W wywiadzie dla Super Expressu Ciachorowski opowiedział o tym, jak może rozwinąć się ich relacja.

Maks rzeczywiście ogląda się za spódniczkami, i jakkolwiek w stosunku mężczyzn pozostaje zdystansowany, to wobec kobiet pozwala sobie na wiele, może nawet zbyt wiele, ale doktor Woźnicka, grana przez Emilię Komarnicką, budzi w nim nie tylko pożądanie. Maks zapałał do niej prawdziwym uczuciem, naprawdę się zaangażuje i będzie się starał zdobyć serce Agaty, choć ona nie do końca wyzwoliła się jeszcze z uczucia, którym darzyła Szczepana.

Duża metamorfoza Borysa! Dlaczego Jakubek tak się zmieni?Zobacz więcej

Aktor powiedział także, że jego postawa wobec Agaty wpłynie również na jego relacje z innymi pracownikami szpitala. Romans, w który się zaangażuje, zrodzi w Leśnej Górze sporo konfliktów.

Oczywiście, związek Maksa z Agatą będzie rzutował na relacje z innymi bohaterami i generował różne napięcie wśród reszty personelu w Leśnej Górze. W końcu Maks, zanim zaczął zdobywać serce Agaty, umizgiwał się do pielęgniarki Dagmary. Wprowadzi to więc sporo zamieszania w nowych odcinkach.

Postać grana przez Ciachorowskiego miała mocne wejście, lecz wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach będzie wzbudzać równie duże emocje! Aby dowiedzieć się, co wydarzy się w życiu Maksa i innych bohaterów "Na dobre i na złe", śledźcie koniecznie powakacyjne odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CEZARY ZAK (gość)

    MALGORZATA PIECZYNSKA

    07.08.2020 16:15
  • JACEK LENARTOWICZ (gość)

    BORYS SZYC

    07.08.2020 16:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×