"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Pandemia koronawirusa dotknie Radwana?! Co czeka go w nowych odcinkach? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" lekarze z Leśnej Góry najprawdopodobniej będą walczyć z koronawirusem. W pewien sposób pandemia może dotknąć także doktora Radwana! Jak? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lekarze z Leśnej Góry dokonali już niejednego cudu medycznego i leczyli nawet beznadziejne przypadki. Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" będą walczyć także z koronawirusem!

Lekarze z Leśnej Góry będą walczyli z koronawirusem! Znajdą lekarstwo?Zobacz więcej

Zapytany o to Mateusz Damięcki, czyli serialowy Krzysztof Radwan, nie chciał zdradzać szczegółów, ale podejrzewa, że epidemia może mieć spory wpływ na jego bohatera!

Mówiąc pół żartem, mogę powiedzieć, że za 9 miesięcy Radwan będzie odbierał do pięciu porodów dziennie. Bo zgodnie z przypuszczeniami pandemia spowoduje wzmożenie dzietności. Myślę, że narodowa kwarantanna zrobiła w tej kwestii dużo dobrego. Scenarzyści czepią z życia i jeśli będzie baby boom, nasz serial to odnotuje - powiedział w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Czy w nowych odcinkach serialu rzeczywiście zobaczymy walkę z wirusem i spowodowane nim baby boom? Czas pokaże!

Kazia nigdy nie będzie chirurgiem? Borys pozbawi ją nadziei Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×