„Na dobre i na złe” po wakacjach 2020. Sikorka już nie wróci do Leśnej Góry? Co z Hanią i Michałem? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed przerwą wakacyjną Hania wyjechała z Leśnej Góry bez informowania o tym Michała... Czy po wakacjach Sikorka wróci do Leśnej Góry? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wyjechała, by pomóc swojemu ojcu (Artur Janusiak). Nie wspomniała o tym jednak Michałowi (Mateusz Janicki)...

Hania złoży wypowiedzenie i wyjedzie z Leśnej Góry! Co przeskrobie Michał? Zobacz więcej

Co gorsza, Sikorka podjęła taką decyzję tuż po tym jak Justyna (Karolina Czarnecka) odwołała swój ślub i publicznie wyznała Michałowi miłość! Fani tej pary bardzo zmartwili się, że czeka ich kryzys! Niestety teraz aktorzy wrócili na plan, a wśród nich jest Mateusz Janicki, a brakuje Marty Żmudy Trzebiatowskiej... Czy to znaczy, że Hania już nie wróci do Leśnej Góry?

Nic bardziej mylnego! Gdy tylko aktorka skończy swój urlop macierzyński, wróci na plan "Na dobre i na złe" i znowu wcieli się w Sikorkę. Tylko kiedy to nastąpi? Jak Michał poradzi sobie z nieobecnością ukochanej? Tego dowiemy się wkrótce!

Lekarze z Leśnej Góry będą walczyli z koronawirusem! Znajdą lekarstwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×