"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Siostra Smudy wywróci jej życie do góry nogami? Mocne wejście Aliny [CO SIĘ WYDARZY]

Siostra Kasi Smudy, którą zobaczymy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" nieźle namiesza w życiach bohaterów serialu. Czy Falkowicz będzie gorzko się tłumaczyć z zatrudnienia Aliny? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" poznamy Alinę (w tej roli Katarzyna Skrzynecka), przyrodnią siostrę Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Nowa bohaterka będzie miała naprawdę mocne wejście!

Kiedy wracają medyczne seriale TVP? Znamy datę powrotu!Zobacz więcej

Sprawcą całego zamieszenia będzie Falkowicz (Michał Żebrowski), który zatrudni ją w Leśnej Górze. Gdy dowie się, że to przyrodnia siostra jego ukochanej, jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że wybrał właściwą kandydatkę. Nie wpadnie na to, że Smuda nie bez powodu nigdy nawet nie wspomniała, że ma siostrę.

Okaże się, że Alinę i Kasię łączą niezbyt przyjemne wspomnienia. Co więcej, nowa bohaterka "Na dobre i na złe" to bardzo przebojowa i ofensywna kobieta. Alina znajdzie w Leśnej Górze wielu przyjaciół, a Kasia poczuje, że znalazła się w cieniu siostry.

Jak ich relacje ułożą się w powakacyjnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe"? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×