"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Falkowicz pocieszy się po Kasi? Jego sercem zawładnie pani Jadzia! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" w życiu Falkowicza pojawi się nowa kobieta - pani Jadzia! Profesor zrobi wszystko, by ta zajmowała się Edziem... Kim będzie tajemnicza kobieta? Sprawdź!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) niespodziewanie został wdowcem i samotnym ojcem dwójki dzieci. Wydawałoby się, że po śmierci Kasi (Ilona Ostrowska) nie znajdzie sobie nikogo, a jednak w powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" w jego życiu pojawi się nowa kobieta...

Wyjdzie na jaw zamiana dzieci Falkowicza i Bolka? Marianna zauważy coś niepokojącego! Zobacz więcej

W jednym z odcinków Falkowicz spotka panią Jadzię (w tej roli Aldona Jankowska) podczas jednego ze spacerów. Kobieta okaże się bardzo kontaktowa i pomocna, bo doradzi Andrzejowi, jak uspokoić płaczącego Edzia. Falkowicz będzie pod wrażeniem i od razu uzna, że Jadzia byłaby wspaniałą nianią dla jego syna!

Niestety szybko okaże się, że nowy obiekt westchnień profesora już ma pracę - jest nianią na okresie próbnym u Bolka (Sławomir Zapała), nowego sąsiada Falkowiczów. Andrzej tak łatwo się jednak nie podda i postanowi walczyć o panią Jadzię i ją podkupić! Co ona na to? U kogo będzie pracować?

Alina straci posadę w Leśnej Górze! Po powrocie Agaty będzie musiała wyjechać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×