"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej odejść po raz drugi [CO SIĘ WYDARZY?]

Po wakacyjnej nudzie, szykują się duże emocje w "Na dobre i na złe". Po pobycie Michała w więzieniu Hania i on zrozumieją, że są sobie pisani. Czy tym razem droga do szczęścia będzie prosta, a może tajemniczy, nowy bohater pokrzyżuje im te plany?

Multimedia

Michał i Hania dadzą sobie szasnę po wakacjach

W najnowszych odcinkach serialu "Na dobre i na złe", które pojawią się już po wakacjach, Michał (Mateusz Janicki) i Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zrozumieją, że są dla siebie stworzeni i spróbują stworzyć razem związek. Po pobycie Wilczewskiego w więzieniu, Hania będzie wiedziała, że nie może bez niego żyć. Po tym jak zostanie oczyszczony z zarzutów, Sikorka zajmie się nim i wtedy to uczucie zapłonie na nowo.

Kiedy pierwszy raz próbowali być razem, to ona uciekła ze ślubnego kobierca do Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Tym razem będzie wiedziała, że to było tylko chwilowe zauroczenie a jej serce bije tylko dla przystojnego lekarza. Jednak czy wytrwa w tym postanowieniu, gdy przeszłość zapuka do jej drzwi?

Piękna Ukrainka i zmartwychwstały Mikołaj Roznerski namieszają w życiu serialowej HaniZobacz więcej

Piotr znowu pojawi się w jej życiu, tym razem jako Miłosz i Hania znów bliska będzie, by stracić dla niego głowę. Michał jednak nie da za wygraną i będzie walczył o uczucie Sikorki. Czy przetrwają tę burzę i w końcu znajdą spokój w swoich ramionach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×