"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Znamy datę i godzinę emisji premierowego odcinka! Serial powróci już niedługo

"Na dobre i na złe" to serialowy hit, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Przed wakacjami poruszone zostało sporo wątków, na których rozwiązanie fani czekają z niecierpliwością. Wiemy już, kiedy zostanie wyemitowany premierowy, powakacyjny odcinek. Czy będzie trzeba długo czekać?

Multimedia

"Na dobre i na złe" - data premierowego, powakacyjnego odcinka

"Na dobre i na złe" to uwielbiany przez widzów serial, który cieszy się nieprzemijającą popularnością od kiedy jest na antenie. Przed wakacjami fabuła obfitowała w dramatyczne zwroty akcji i nowości. Czy widzowie długo będą musieli czekać na rozwiązanie wątku Hani Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki)? Nie tak długo jak mogłoby się wydawać.

Już nie mogę się doczekać ❤️

Dziekuje sezon był cudowny. Odpoczywajcie i wracajcie we wrześniu.

Wiadomo kiedy pojawi się zwiastun nowego sezonu? Już nie możemy się doczekać co nas czeka 😁 - tak fani dopytywali o datę premiery na profilu serialu na Instagramie

Jak podaje portal superseriale premierowy, powakacyjny odcinek "Na dobre i na złe" zobaczymy już 7.09.2022 o godzinie 20.55. Co ciekawe, przed rokiem serial również wystartował z początkiem września. Jak widać fani już niedługo będą mogli dalej śledzić losy swoich ukochanych bohaterów z Leśnej Góry.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×