"Na dobre i na złe" po wakacjach. Agata i Lena się zaprzyjaźnią? Anitę Sokołowską i Emilię Komarnicką łączy trudna relacja! [CO SIĘ WYDARZY]

Anita Sokołowska i Emilia Komarnicka od lat grają razem w serialu "Na dobre i na złe". Niewielu jednak wie, że relacja ich bohaterek to dokładne odbicie tego, co łączy obie aktorki w życiu prywatnym. Ostatnio jednak coś się zmieniło... W Leśnej Górze zapanuje spokój?

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" PO WAKACJACH - CO SIĘ WYDARZY

Lena (Anita Sokołowska) i Agata (Emilia Komarnicka) mają słabość do tego samego mężczyzny. Witek Latoszek (Bartosz Opania) z pierwszą z nich się ożenił, a z drugą miał romans. Okazuje się, że obu aktorkom "Na dobre i na złe" podobna historia przydarzyła się w życiu prywatnym!

Wiki nie chce wyjść za Adama! Kolejni lekarze wyjadą z Leśnej Góry? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W rzeczywistości panie poróżnił Łukasz Konopka, znany z serialu "Na Wspólnej". On i Sokołowska studiowali razem w łódzkiej szkole filmowej. Połączyła ich bardzo zażyła przyjaźń, a wkrótce Konopka przedstawił Anicie swoją ukochaną, którą okazała się właśnie Komarnicka!

Cała trójka świetnie się dogadywała do czasu, aż Emilia Komarnicka poznała na planie "Na dobre i na złe" swojego przyszłego męża, Redbada Klynstrę. Rozstała się wtedy z Konopką, który długo nie mógł zapomnieć o tym zerwaniu. Świadkiem jego cierpień stałą się Sokołowska.

Wychudzona Anita Sokołowska na planie serialu. Co się stało? [ZDJĘCIA+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Wspólna znajoma aktorek zdradziła "Na żywo", że po tych wydarzeniach przez długi czas Komarnicka i Sokołowska unikały siebie nawzajem, a na planie serialu wymieniały jednie zdawkowe "Cześć". Niedawno to się zmieniło - Emilia Komarnicka- Klynstra została matką i odnowiła znajomość z dawną przyjaciółką, która sama wychowuje 5-letniego synka. Podobno panie znów dobrze się dogadują!

Dla nas to nadzieja, że atmosfera przyjaźni zawita również do Leśnej Góry, a Agata i Lena odnajdą wreszcie wspólny język.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×