"Na dobre i na złe". Pola Gonciarz idzie drogą Katarzyny Dąbrowskiej! Dlaczego też ścięła swoje długie i piękne włosy?

Gwiazda serialu "Na dobre i na złe", odtwórczyni roli Blanki, idzie drogą swojej serialowej matki, w którą wciela się Katarzyna Dąbrowska! Pola Gonciarz również ścięła swoje długie i piękne włosy! Sprawdźcie dlaczego!

Multimedia

Kilka dni informowaliśmy was, że Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", ścięła swoje długie włosy, a obcięte kosmyki przekazała fundacji "Rak’n’Roll" na peruki dla osób w trakcie chemioterapii. Teraz na taki sam ruch zdecydowała się jej serialowa córka, Pola Gonciarz!

Potrzebowałam takiej zmiany. Niektórzy nie są zwolennikami, a inni są. Włosy nie ręka! Odrosną. Warto czasem zrobić ostre cięcie! Ale przejdźmy do sedna! Postanowiłam przy tym „ostrym cięciu” zrobić coś dobrego, dlatego całe 33/35cm włosów przekazuje na fundacje! @fundacjaraknroll - napisała na swoim Instagramie młoda aktorka.

Katarzyna Dąbrowska ścięła swoje piękne długie włosy! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Fani artystki są zachwyceni! Komplementów w komentarzach nie brakuje (pisownia oryginalna):

Nadal nie mogę się napatrzeć 🔥

Pięknie w tej fryzurze😁 Kasia D. wczoraj tez skrócila😉😃

Pasuje do Ciebie ta fryzura!🔥💋

Włosy szybko odrosna, ale za to ktos inny może dzięki Tobie uśmiechnie się pomimo, że przechodzi przez paskudną chorobę 😍 gratuluję!

Pola Gonciarz odejdzie z serialu? Co dalej z postacią Blanki? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Musimy przyznać, że nowy wizerunek Poli Gonciarz bardzo nam się podoba! Jest drapieżnie! Czy przez to lekkiej metamorfozie ulegnie również jej serialowy charakter? Tego nie wiemy, ale przekonamy się już jesienią, gdy nowe odcinki "Na dobre i na złe" trafią na antenę TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do Maxa (gość)

    Na festiwalu w Opolu zachwyciła wszystkich ! ... więc chyba jednak trochę z niej gwiazda :-) ... niejedna koleżanka aktorka jej zazdrości :-)

    12.07.2019 20:52
  • Max (gość)

    Sorry...a co z tej dziewczyny za gwiazda??? Chyba to gruba przesada.

    11.07.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×