"Na dobre i na złe". Sara Müldner zachwyca urodą! Jako dziecko była gwiazdą, jednak później zniknęła z showbiznesu. Jak dzisiaj wygląda dawna serialowa Julka?

Sara Müldner była jedną z największych serialowych dziecięcych gwiazd, jednak kilka lat temu aktorka zniknęła z polskiego showbiznesu. Teraz Sara Müldner powraca na salony i z miejsca zachwyca swoim wyglądem! Sprawdźcie, jak zmieniła się dawna serialowa Julka z "Na dobre i na złe"!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ SARA MÜLDNER?

Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku w Warszawie i jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej oraz polskiego rzeźbiarza Jacka Müldnera-Nieckowskiego. Takie pochodzenie mogło oznaczać tylko jedno - skazanie na bycie artystą.

Sara na ekranach telewizorów pojawiła się bardzo szybko. Już w 1998 roku zaliczyła dwa spektakle Teatru Telewizji, aby rok później zacząć grać w serialach. Zaczęło się od produkcji "Trzy szalone zera", następnie przyszedł czas na "Palce lizać", aż Sara wzięła udział w przedsięwzięciu, które zapewniło jej sławę na długie lata, czyli serialu "Na dobre i na złe".

W "Na dobre i na złe" Sara Müldner wcielała się w postać Julki Nowak, adoptowanej córki Kuby i Zosi. Tak wówczas twórcy pisali o tej postaci:

Zadziorna mądrala. Straciła rodziców, a krewni sami mieli zbyt dużo dzieci, aby się nią zaopiekować. Ujęła za serce Zosię, która zrobiła wszystko, aby zostać jej mamą. Po okresie buntu i młodzieńczych szaleństw wyjechała na studia do Australii.

Kiedyś reprezentowała Polskę na Eurowizji, dzisiaj ma nową twarz!Zobacz więcej

Swoją przygodę z "Na dobre i na złe" Sara Müldner zakończyła w 2007 roku. Co ciekawe, po latach postać Julki Burskiej powróciła do serialu, jednak tym razem wcieliła się w nią Aleksandra Hamkało.

Sara Müldner ambitnie podeszła do aktorstwa. Wyjechała do Paryża, gdzie zaczęła uczyć się w jednej z najlepszych szkół aktorskich, a także studiowała filozofię na Sorbonie, co z pewnością uformowało jej spojrzenie na świat. Po latach Sara wróciła do Polski, gdzie chce rozwijać się aktorsko.

Warto dodać, że dokonanie Sary nie kończą się na serialu "Na dobre i na złe". W jej aktorskim CV znajdziemy również takie tytuły jak chociażby "Na boso" (2007), "Lubię mówić z tobą" (2012) czy serial "Lekarze" (2013).

Ostatnio aktorka pojawiła się na organizowanym przez TVP "Teście o podatkach". Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Sara Müldner! Bardzo się zmieniła? Oceńcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • damonovy

  Brzydka nie jest, ale kształt twarzy ma okropny, taki prostokąt.

  30.05.2019 19:58
 • Ewa (gość)

  Nadal bardzo piękna. A co najważniejsze widać, że ma szlachetną urodę.

  30.05.2019 16:06
 • Macias (gość)

  Ale mi też uroda na jednym ze zdjęć jest ubrana w wiejskie ciuchy babci i też tak wygląda

  15.04.2019 21:33
 • Anna 2975 (gość)

  Dla mnie wcale się nie zmieniła taka była taka jest. 30 maja będzie już miała 30 lat.

  15.04.2019 20:17
 • Zocha (gość)

  Potwierdzam. Małe dzieci ładne to dorosłe brzydkie. Generalnie się mało zmieniła więc miałabym wrażenie że romansuje z dzieckiem na miejscu jakiegoś faceta. Włosy siano, blada jak mąka. Taka antypatyczna kostucha. I staro wygląda strasznie. Cóż

  15.04.2019 14:42
 • Gosc (gość)

  Yyy zartujecie tak ?!?!

  14.04.2019 21:16
 • Paweł (gość)

  Ponadto słyszałem że rzeczywiście jest zarozumiała:-( A jednak szkoda że nie odziedziczyła urody po mamie

  14.04.2019 21:00
 • Paweł (gość)

  Weronika masz rację:-) Jeszcze te jej miny... Tak jakby chciała wzbudzić respekt albo nawet strach zamiast sympatii u widzów

  14.04.2019 20:58
 • Tryfa (gość)

  Bardzo sympatycznie i naturalnie

  14.04.2019 19:11
 • Weronika (gość)

  Zachwyca urodą? Tak mało urodziwej aktorki nie widziałam dawno. Kolejny raz sprawdza się teza, że jeśli za dziecka osoba ładna, to z wiekiem uroda przeminie.. I na odwrót :)

  14.04.2019 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×