na dobre i na złe smuda

Przeczytaj także:

Zmarli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka i inni. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku

Koniec roku za pasem. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka, królowa Elżbieta II, Jerzy Trela, Jolanta Lothe, Barbara Krafftówna - oni zmarli w 2022 roku. W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy mnóstwo znanych i cenionych osobistości ze świata filmu, muzyki czy sportu. W galerii wspomnijmy tych, których nie ma już wśród nas.

23.11.2022Zmarli w 2022 roku

Wszystkich Świętych. Na ich pogrzeby przybyły tłumy. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk i inni. Tak wyglądały ostatnie pożegnania tych, którzy odeszli w 2022 roku

W ostatnich miesiącach musieliśmy pożegnać wiele sławnych osobistości. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk, czy Jerzy Urban - to oni zmarli w 2022 roku. Ich śmierć wstrząsnęła niemal całym krajem, a na ich pogrzeby przybyły tłumy. Z okazji Wszystkich Świętych przypominamy, jak wyglądały ostatnie pożegnania znanych i cenionych, którzy zmarli w ciągu ostatnich miesięcy.

01.11.2022Wszystkich Świętych 2022

"Przysięga". Cansu Tuman odchodzi z serialu jak Özge Yağız! Serialowa Feride zostanie uśmiercona? Co będzie z Emirem?

Cansu Tuman nie zagrzała długo miejsca w serialu "Przysięga"! Aktorka, która niedawno dołączyła do ekipy "Yemin" - zastępując Özge Yağız - prawdopodobnie też odejdzie z serialu. Taka informacja pojawiła się już w tureckich mediach. Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję? Czy serialowa Feride - podobnie jak Reyhan - zostanie uśmiercona?

13.04.2021Przysięga

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×