"Na dobre i na złe". Tomasz Ciachorowski znów zagra czarny charakter! Kim jest Maksymilian Beger? [CO SIĘ WYDARZY]

Wiemy już, kogo Tomasz Ciachorowski zagra w "Na dobre i na złe"! Kim jest jego postać? Namiesza w Leśnej Górze? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Tomasz Ciachorowski, znany z roli Artura w "M jak miłość", dołączył do obsady "Na dobre i na złe"! Do tej pory wiedzieliśmy, że zagra kardiochirurga, ale teraz znamy więcej szczegółów!

Tomasz Ciachorowski dołączył do obsady! Zagra nowego lekarza?Zobacz więcej

Jak podaje Świat Seriali aktor zagra Maksymiliana Begera, który pierwszy raz pojawi się w 768. odcinku serialu. Wszystko dlatego że Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie miała bardzo trudny przypadek - jej pacjentką będzie Amelka (Klaudia Golon), która potrzebuje operacji na otwartym sercu, a nikt nie chce się jej podjąć. Wtedy Sikorka postanowi skontaktować się z kardiochirurgiem, który cieszy się bardzo dobrą sławą. Skontaktuje się z doktorem Begerem, a on zaproponuje spotkanie w... nocnym klubie! Na początku w ogólnie nie będzie chciał rozmawiać o medycynie, a skupi się na podrywaniu Hani! W końcu jednak zgodzi się zoperować Amelkę.

Powrót Agaty! Jak zareaguje na to, że Szczepan ma żonę?Zobacz więcej

Na tym jednak jego rola się nie skończy. Konica (Robert Koszucki) zorganizuje w Leśnej Górze konkurs na ordynatora kardiochirurgii, a Maks niespodziewanie postanowi wziąć w nim udział. Co ciekawe, zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel i podstępem wyeliminuje z konkursu swego najgroźniejszego konkurenta!

Wygląda na to, że Tomasz Ciachorowski znowu zagra czarny charakter! Maksymilian Beger zatruje życie lekarzom i pacjentom z Leśnej Góry? Aktor sam przyznał, że nie wie, czy chciałby znaleźć się pod swoim skalpelem...

Co ciekawe, aktor zagrał już raz w "Na dobre i na złe". W 550. odcinku wcielił się w Bartka, pacjenta Falkowicza (Michał Żebrowski).

Ten sam aktor, inna postać. Zobacz, kto zagrał kilka ról w tym samym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×