"Na dobre i na złe" TVP2 03.04.2013 odc. 518. Co się wydarzy? Tosia ucieka z domu!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 518. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 03.04.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 518. odcinku serialu córka Piotra Gawryły (Marek Bukowski) i Magdy (Anna Dereszowska) nagle znika z domu. Zaniepokojona matka nigdzie nie może jej znaleźć, więc w końcu dzwoni do Piotra. Ten jednak nie ma zamiaru słuchać tego, co była kochanka ma mu do powiedzenia i podaje telefon Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Kobieta z kolei nie przekazuje mu wiadomości o zniknięciu jego córki, nie chcąc go denerwować przed ważnym zabiegiem, który ma wykonać.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 3.04.2013. ODC. 518. NOWE STAŻYSTKI W LEŚNEJ GÓRZE! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 27.03.-24.04.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODC. 517-521?

Tymczasem okazuje się, że Tosia (Gabriela Świerczyńska) przyjechała do szpitala. Zauważa ją Hana (Kamilla Baar) i zabiera ją do bufetu, gdzie czekają na Piotra, zajętego obowiązkami służbowymi. W czasie rozmowy z lekarką dziewczynka wyznaje, że przyjechała do Piotra, by zapytać go, czy chce być tatą takiej dziewczynki jak ona.

Niedługo po Tosi, w szpitalu pojawia się Magda, która dziękuje Hanie za opiekę nad córką. Cała sytuacja mocno wpływa na Hanę, która daje Piotrowi do zrozumienia, że powinien zająć się córką i poświęcić jej więcej czasu. Mężczyzna staje przed jednym z najważniejszych wyborów w życiu...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×