"Na dobre i na złe" TVP2 03.04.2013 odc. 518. Nowe stażystki w Leśnej Górze!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 518. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 03.04.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

Na początku kwietnia do zespołu lekarskiego w szpitalu w Leśnej Górze dołączą dwie nowe stażystki - Ola (Anna Karczmarczyk) i Klaudia (Julia Wyszyńska). Ich opiekunką na polecenie Trettera (Piotr Garlicki) zostanie Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska).

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU? HANA REZYGNUJE Z PIOTRA! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU SERIALU? KTO ZOSTANIE NOWYM DYREKTOREM SZPITALA W LEŚNEJ GÓRZE?

Klaudia początkowo zupełnie nie będzie zadowolona ze swojej pierwszej pracy, ponieważ zostanie jej przydzielona papierkowa robota. Z kolei Ola rozpocznie swoją przygodę w Leśnej Górze od spotkania z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz), z którym niedawno spędziła upojną noc bez zobowiązań. Dlatego nie wiedziała, że mężczyzna jest lekarzem. Krępująca dla obojga sytuacja nieco ochłodzi entuzjazm Oli związany z nową pracą.

Na razie nie wiadomo, czy Ola i Klaudia zagoszczą w serialu na dłużej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×