"Na dobre i na złe" TVP2 11.09.2013 odc. 528. Początek wojny Leny z Agatą!

Sprawdź, co wydarzy się w 528. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 11 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 528. odcinku "Na dobre i na złe" Lena (Anita Sokołowska) spotka się z Agatą (Emilia Komarnicka) po raz pierwszy od czasu, gdy dowiedziała się o zdradzie Witka (Bartosz Opania). Załamana Lena, gdy poznała prawdę o namiętnym seksie męża ze rezydentką, wyprowadziła się z domu i zabrała Franka. Nie wyjechała jednak z Leśnej Góry, co skończy się spotkaniem z Woźnicką.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 4.09.2013 ODC. 527. WITEK PRZYZNAJE SIĘ DO ZDRADY! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WITKOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

W 528. odcinku serialu Lena spotyka w szpitalu Agatę i mówi jej wprost, co o niej myśli. Jak informuje "Świat serialu", Starska oskarża Woźnicką o rozbicie jej małżeństwa. Konfrontacja nie oczyści atmosfery między kobietami i jesienią widzowie będą świadkami jeszcze wielu starć między żoną i kochanką Witka.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 ODC. 528. CO SIĘ WYDARZY? OLA W CIĄŻY Z PRZEMKIEM! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 18.09.2013 ODC. 529. AGATA WYRZUCONA Z PRACY!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×