"Na dobre i na złe" TVP2 13.03.2013. Co się wydarzy w 515. odcinku serialu? Piotr dowie się o poronieniu Hany! Dadzą sobie drugą szansę? Jak zachowa się Magda?

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 515. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 13.03.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 515. odcinku Piotr (Marek Bukowski) na prośbę Wiki decyduje się przyjechać do Leśnej Góry. Magda, dawna kochanka Piotra i mama Tosi - jego córki - nie jest tym faktem zachwycona, ponieważ obawia się, że taka wizyta może pokrzyżować jej plany wyjazdu do Krakowa. A może to tylko sprytna gra? Piotr podejrzewa, że kobieta namówiła Tosię, by ta poprosiła go o ślub z jej mamą.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ZYSKAŁO WIDZÓW NA DOBRE I NA ZŁE TVP2 20.02.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU 512.? ANDRZEJ I WIKI PARĄ?!

W drodze do szpitala Piotr zabiera ze sobą ciężarną Honoratą i jej chłopaka Dawida. Po przyjeździe na miejsce Hana (Kamilla Baar) badająca kobietę odkrywa, że jedna z bliźniaczek jest martwa. Druga dziewczynka przychodzi na świat przez cesarskie cięcie. Rodzice chcą oddać córkę do adopcji, jednak po rozmowie z Haną zmieniają zdanie. Lekarka opowiada im o tym, jak sama straciła dziecko. Dawid przekazuje jej słowa Piotrowi, który do tej pory nie wiedział, że Hana była z nim w ciąży. Poruszony mężczyzna rozmawia z dawną ukochaną i zapewnia ją, że z Magdą łączy go tylko Tosia. Po powrocie do domu na Hanę czeka bukiet kwiatów na wycieraczce...

Czy Hana i Piotr wrócą do siebie? A może Magda pokrzyżuje ich plany?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×