"Na dobre i na złe" TVP2 15.05.2013 odc. 524. Hana chce adoptować dziecko pacjentki!

Sprawdź, co wydarzy się w 524. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 15 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 524. odcinku serialu do szpitala w Leśnej Górze trafi Paula (Maja Bohosiewicz). Po badaniach zleconych przez Piotra (Marek Bukowski) okaże się, że dziewczyna choruje na zapalenie otrzewnej. Wezwana na konsultację Hana (Kamila Baar) stwierdzi ciążę. Zauważy również ślady po nieudanej aborcji.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 15.05.2013 ODC. 524. KONIEC KRYZYSU U LATOSZKÓW? SEKS W SAMOCHODZIE! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 8.05.2013 ODC. 523. MATKA WIKTORII OFIARĄ FALKOWICZA!

Paula poprosi Hanę, by lekarka wykonała zabieg usunięcia ciąży. Zaproponuje nawet, że zapłaci za niego lekarce. Goldberg wybuchnie gniewem i uświadomi pacjentce, że grozi jej bezdzietność. Piotr, widząc wzburzenie dawnej kochanki, napomni ją, że reaguje tak emocjonalnie ze względu na wspomnienie niedawnego poronienia.

Pacjentka zwierzy się Hanie, że nie ma warunków do wychowania dziecka, stąd jej dramatyczna próba pozbycia się go. Wtedy lekarka podsunie jej pomysł adopcji ze wskazaniem, przy czym zasugeruje Pauli, że to właśnie ona mogłaby adoptować jej dziecko. Jak zakończy się pobyt dziewczyny w szpitalu? Czy Hana będzie miała szansę zostać adoptowaną mamą?

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 8.05.2013 ODC. 523. LENA DAJE WITKOWI DRUGĄ SZANSĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WITKOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×