"Na dobre i na złe" TVP2 15.05.2013 odc. 524. Koniec kryzysu u Latoszków? Seks w samochodzie!

Sprawdź, co wydarzy się w 524. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 15 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 524. odcinku serialu Lena (Anita Sokołowska) zdecyduje, że jedyną szansą na uratowanie małżeństwa z Witkiem (Bartosz Opania) jest wspólna sesja terapeutyczna u specjalisty. Jednak mężczyzna będzie przekonany, że sami z żoną potrafią znaleźć sposób na poprawę sytuacji w związku. Jego zdaniem, nie potrzebują zwierzać się ze swoich problemów obcej osobie.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 8.05.2013 ODC. 523. LENA DAJE WITKOWI DRUGĄ SZANSĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP 2 27.03.-24.04.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODC. 517.-521.?

Na dowód, że zależy mu na ratowaniu małżeństwa z Leną, zorganizuje dla nich romantyczny wieczór, podczas którego obdaruje żonę pierścionkiem z diamentem. Jednak Lena nie będzie zadowolona z oporu Witka przed terapią i zdecyduje się sama pójść do terapeuty Tomasza Górskiego.

Jednak Hana (Kamila Baar), której bardzo zależy na szczęściu przyjaciółki, upomni Witka, by również poszedł na sesję i nie zaprzepaścił szczęścia z Leną. Niestety, spotkanie z terapeutą nie przebiegnie gładko, a nawet spowoduje, że małżonkowie zaczną się kłócić. Na domiar złego Lena zgubi pierścionek od męża. W czasie poszukiwań Witek nagle namiętnie pocałuje żonę, po czym para zacznie uprawiać seks w samochodzie! Czy to koniec kryzysu u Latoszków?

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WITKOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×