"Na dobre i na złe" TVP2 16.10.2013 odc. 533. Sambor oświadcza się Ninie!

Sprawdź, co wydarzy się w 533. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 16 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W odc. 533 "Na dobre i na złe" związek Niny Rudnickiej (Agnieszka Judycka) i Michała Sambora (Radosław Krzyżowski) przechodzi kryzys. Ordynator chirurgii nie może pogodzić się z tym, że jego partnerka pojechała na staż do Stanów Zjednoczonych, dlatego podczas porannej odprawy pozwala sobie na złośliwy komentarz.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 16.10.2013, ODC. 533. PRZEMEK PODCZAS RANDKI Z OLĄ WIDZI LUDMIŁĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 23.10.2013 ODC. 534. FALKOWICZ CHCE WALCZYĆ O WIKTORIĘ![/sc]

- Operacja żylaków, którą pani dzisiaj przeprowadzi, niestety nie będzie tak interesująca i najprawdopodobniej nie napiszą o niej w "Echu Leśnej Góry" - przytacza słowa Sambora serwis SuperSeriale.pl. Gdy Nina zwraca uwagę Michałowi, ten nadal pozwala sobie na złośliwości. - Ja wiem, że żylaki są poniżej twoich ambicji, ale trochę przesadzasz. To nie jest Cleveland! - komentuje Sambor. Ninie nie podoba się sposób, w jaki rozmawia z nią partner, dlatego wygarnia mu, że żałuje, że nie została w USA na dłużej.

W odc. 533 "Na dobre i na złe" sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta, gdy do Sambora dociera informacja, że Nina rzekomo przyjęła łapówkę. Okazuje się, że choć nagranie jest zmanipulowane, dla postronnej osoby będzie jasne, że lekarka domaga się pieniędzy za wcześniejsze przeprowadzenie operacji. Wściekły Sambor krytykuje Ninę:

- Jak mogłaś być tak lekkomyśla! Słuchałam tego nagrania, brzmi to tak jakbyś domagała się łapówki. Tyle razy ci mówiłem, że jako żona ordynatora... [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 30.10.2013 ODC. 535. LENA ŻĄDA OD WITKA ROZWODU! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI! [/sc] W tym momecie również Rudnickiej puszczają nerwy. - Jaka żona... Jakoś nie widzę na swoim palcu żadnej obrączki. Jestem przede wszystkim lekarką, a dopiero potem twoją partnerką. Jeżeli tego nie widzisz to może powinniśmy się rozstać!

W odc. 533 "Na dobre i na złe" po kilku gorzkich słowach, które padają między Niną i Michałem, mężczyzna przeprasza ukochaną za to, że się uniósł. W pewnym momencie Sambor decyduje się powiedzieć coś zaskakującego. - Jakoś zgadało się o tej obrączce no i pomyślałem sobie, że może powinniśmy to sformalizować...

Jak myślicie, czy Nina przyjmie oświadczyny Michała?

"Na dobre i na złe" odc. 533, 16.10.2013, TVP2, godz. 20:40

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×