"Na dobre i na złe" TVP2 17.04.2013 odc. 520. Falkowicz marzy o Wiktorii!

Sprawdź, co wydarzy się w 520. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 17 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 520. odcinku serialu do szpitala w Leśnej Górze trafia Jakub (Andrzej Strzelecki). Stan mężczyzny wymaga przeprowadzenia operacji. Pacjent prosi, by zabiegu dokonał Falkowicz (Michał Żebrowski). Profesor zgadza się operować Jakuba, a na swoją asystentkę wyznacza Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska).

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 27.03.-24.04.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODC. 517.-521.? "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WIKTOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

Mężczyzna, który okazuje się świetnym obeserwatorem, od razu zauważa, że między Falkowiczem i Consolidą iskrzy, dlatego w ich obecności opowiada historię o tym, jak jego uczennica została jego żoną. Wiktoria czuje się skrępowana, jednak Jakub nadal próbuje zachęcić dwójkę lekarzy do okazania sobie uczuć.

Gdy Jakub zostaje sam na sam z Falkowiczem, lekarz prosi pacjenta, by ten zaprzestał krępujących komentarzy. Mężczyzna nie daje jednak za wygraną i wciąga profesora w dyskusję na temat Wiktorii. W czasie rozmowy z pacjentem Falkowicz wyznaje, że Consolida jest najlepsza i chciałby, żeby chociaż część niewybrednych żartów Jakuba pod ich adresem się spełniła. Czy w ten sposób lekarz przyznał się do uczuć, które żywi w stosunku do koleżanki?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×