"Na dobre i na złe" TVP2 18.09.2013 odc. 529. Agata wyrzucona z pracy!

Sprawdź, co wydarzy się w 529. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 18 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 529. odcinku "Na dobre i na złe" zła passa Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) trwa.

Przed wakacjami lekarka wdała się w romans z Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania), by odreagować problemy z byłym mężem. Seks z przełożonym jednak ma swoje konsekwencje. Agata musi zmierzyć się z wyrzutami sumienia - przez nią Witek zdradził ukochaną Lenę (Anita Sokołowska), a ich małżeństwo zawisło na włosku.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 18.09.2013 ODC. 529. HANA I PIOTR WEZMĄ ŚLUB W SZPITALU! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 ODC. 528. CO SIĘ WYDARZY? OLA W CIĄŻY Z PRZEMKIEM!

Jak informuje "Świat Seriali", będąca w kiepskim stanie psychicznym Agata jako jedyna z rezydentów oblewa egzamin specjalizacyjny. W 529. odcinku serialu lekarka zostaje wezwana na rozmowę do dyrektora Trettera (Piotr Garlicki), które oznajmia jej, że nie może dłużej pracować w Leśnej Górze bez zaliczenia egzaminu. Woźnicka musi opuścić szpital, jednak przełożony zapewnia ją, że może wrócić, gdy zda egzamin.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. WITEK NIE ODEJDZIE Z SERIALU!

- W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Agata próbuje się wycofać z tej relacji z Latoszkiem. Była zbrodnia, będzie też kara. Przynajmniej Agata tak sobie tłumaczy te sytuacje, które się wydarzą w jej życiu. Agata będzie musiała się odnaleźć w trochę innych realiach zawodowych. To będzie jednak wartościowe przeżycie - ujawniła jakiś czas temu Emilia Komarnicka w programie "Pytanie na śniadanie".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×