"Na dobre i na złe" TVP2 18.09.2013 odc. 529. Hana i Piotr wezmą ślub w szpitalu!

Sprawdź, co wydarzy się w 529. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 18 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 528. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 11 września o godz. 20:40, Piotr Gawryło (Marek Bukowski) ulega wypadkowi podczas przeprowadzania operacji. W pewnym momencie zarywa się stół operacyjny, który miażdży nogę Piotra. Lekarzowi udaje się wydostać spod stołu i dokończyć operację, po czym sam trafia w ręce chirurgów.

Zdarzenie sprawia, że Hana (Kamila Baar) przestaje walczyć z uczuciem do Piotra. Po wypadku chirurga Goldberg i Gawryło zbliżają się do siebie, wyznają miłość i decydują się wziąć ślub! Hanie udaje się w odpowiednim czasie załatwić unieważnienie małżeństwa z Jamesem, a dokumenty z Izreala zostają bardzo szybko przesłane do Polski. Hana i Piotr nie chcą czekać i decydują się na ekspesowy ślub w najbliższym możliwym terminie.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. POWRÓT LUDMIŁY?! SIOSTRA BLIŹNIACZKA LUDMIŁY?!

W 529. odcinku Hana i Piotr idą do Urządu Stanu Cywilnego, jednak uroczystość nie dochodzi do skutku. Urzędniczka Joanna, która miała udzielić parze ślubu, mdleje i zostaje przewieziona do szpitala, gdzie okazuje się, że musi poddać się operacji usunięcia ciąży pozamacicznej, którą przeprowadza Hana.

Po udanym zabiegu Hana i Piotr próbują ustalić nową datę ślubu, jednak najbliższy wolny termin przypada dopiero za pół roku. Goldberg i Gawryło nie chcą tak długo czekać, a z pomocą przychodzi im Joanna, która udziela im ślubu w szpitalu w Leśnej Górze!

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. WITEK NIE ODEJDZIE Z SERIALU! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 ODC. 528. CO SIĘ WYDARZY? OLA W CIĄŻY Z PRZEMKIEM!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×