Na dobre i na złe TVP2 20.02.2013. Co się wydarzy w odcinku 512.? Andrzej i Wiki parą?!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 512. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 20.02.2013 o godzinie 20:40.

Multimedia

W 512. odcinku serialu okaże się, że więź łącząca Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska) i profesora Andrzeja Falkowskiego (Michał Żebrowski) pogłębia się, a kobieta powoli zakochuje się w przystojnym lekarzu. W dniu 30. urodzin Wiki romantyczny i czarujący Falkowski obdarowuje ją lampionami, które można puszczać w niebo. Para spotyka się wieczorem przed szpitalem i wspólnie wypuszcza lampiony.

Zażyłość Wiki i Falkowskiego nie uchodzi uwadze kolegów z pracy, którzy co chwila rzucają dziewczynie niewybredne aluzje i komentarze. Wiki czuje się tak niekomfortowo, że w pewnym momencie rozważa nawet zmianę pracy. Andrzej widząc, w jak nieprzyjemnej sytuacji znalazła się Consalida, proponuje jej pracę w swoim zespole naczyniowym. Jak rozwinie się romans tej dwójki? Czy uda im się pogodzić sprawy prywatne i zawodowe? I czy czarujący Falkowski na pewno jest taki, jakim widzi go zakochana Wiki?

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" - KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE LATOSZKÓW! WITEK CAŁUJE SIĘ Z AGATĄ! BĘDZIE ROZWÓD? "NA DOBRE I NA ZŁE" ZYSKAŁO WIDZÓW

W 512. odcinku profesor pokaże swoją ciemną stronę i chęć dominacji. Bez porozumienia z Samborem zatrudni w szpitalu nowego chirurga - Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Na szczęście młody lekarz, mimo początkowej niechęci innych pracowników szpitala, szybko zjedna sobie ich sympatię. Jaką rolę odegra w najbliższych odcinkach?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach!

Komentarze

Skomentuj
  • kasia (gość)

    Falkowski? Nie ma takiego w Leśnej Górze!

    18.02.2013 21:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×