"Na dobre i na złe" TVP2 20.03.2013. Co się wydarzy w 516. odcinku? Dorota zdradza Marka?!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 516. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 20.03.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

Uczucia Agaty (Emilia Komarnicka) do Adama (Grzegorz Daukszewicz) od dłuższego czasu są bardzo silne. Jednak z jakiegoś powodu lekarz nie przejawia zainteresowania koleżanką. W 516. odcinku Agata wraz z Adamem będą czuwać przy pacjencie z niewydolnością krążenia. Lekarz opuści kobietę w chwili, gdy ta będzie potrzebowała pomocy. Woźnicka znów zawiedzie się na ukochanym...

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU? HANA REZYGNUJE Z PIOTRA! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU SERIALU? KTO ZOSTANIE NOWYM DYREKTOREM SZPITALA W LEŚNEJ GÓRZE?

Jednak los da jej możliwość zemsty. Do Leśnej Góry na konsultacje przyjedzie Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć). Zupełnie przez przypadek Agata zauważy, jak Adam zaciąga kobietę do schowka. Zaintrygowana, podsłucha ich rozmowę, z której wynika, że parę łączył gorący romans. A to wszystko dzieje się w momencie, gdy Dorota sprawia wrażenie, że najbardziej na świecie zależy jej na małżeństwie z Markiem (Jan Wieczorkowski). Czy Agata poinformuje Marka o niewierności jego żony? Czy może zechce zemścić się na Adamie?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • x (gość)

    może mnie ktoś oświecić? Od kiedy Agacie podoba się Adam??

    19.03.2013 18:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×