"Na dobre i na złe" TVP2 20.03.2013. Co się wydarzy w 516. odcinku? Hana rezygnuje z Piotra!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 516. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 20.03.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 515. odcinku serialu Piotr (Marek Bukowski) dowiaduje się, że Hana (Kamilla Baar) była z nim w ciąży, ale poroniła. Po trudnej rozmowie z ukochaną mężczyzna stara się odzyskać względy Hany. Zapewnia ją, że z Magdą łączy go tylko Tosia. Po powrocie do domu na Hanę czeka bukiet kwiatów na wycieraczce...

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 515. ODCINKU SERIALU? PIOTR DOWIE SIĘ O PORONIENIU HANY! DADZĄ SOBIE DRUGĄ SZANSĘ? JAK ZACHOWA SIĘ MAGDA? "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU SERIALU? KTO ZOSTANIE NOWYM DYREKTOREM SZPITALA W LEŚNEJ GÓRZE?

W 516. odcinku Hana wybiera się z Beatą na trening bokserki, podczas którego Beata doznaje kontuzji. Hana zabiera koleżankę z sali treningowej, by zawieźć ją do szpitala. W samochodzie stan Beaty gwałtownie się pogarsza, ale korek spowodowany wypadkiem uniemożliwia przejazd. Hana prosi o pomoc ratowników, którzy przylecieli na miejsce zdarzenia. Piotr jest wśród nich. Gawryło prosi ukochaną o drugą szansę mówiąc, że ich spotkanie to z pewnością dar losu, który nie pozwala im się rozstać.

Hana jest jednak sceptyczna. Twierdzi, że nie chce wiązać się z mężczyzną z dzieckiem i byłą kochanką. Decyduje się zrezygnować ze związku z Piotrem i nie walczyć o niego więcej.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×