"Na dobre i na zle" TVP2 20.03.2013. Co się wydarzy w 516. odcinku serialu? Kto zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze?

Sprawdź, co wydarzy się w 516. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 20 marca 2013 o 20:40 w TVP2!

Multimedia

W 516. odcinku na pierwszy plan wysunie się walka o fotel dyrektora szpitala. Po wybuchu bomby stanowisko stracił Stefan Tretter (Piotr Garlicki), dotychczasowy dyrektor, na którego wpłynęła liczne skargi od pacjentów. Pojawiały się w nich zarzuty błędów oraz niedopełnienie procedur bezpieczeństwa. Rozpoczyna się walka o to, kto zostanie jego następcą.

W 515. odcinku okazuje się, że Falkowicz (Michał Żebrowski) zostaje uniewinniony i nie poniesie kary za śmierć Ludmiły. Dzięki temu może wystartować w konkursie na dyrektora. Jednocześnie wyrok w zawieszeniu za powiązania z mafią, który ciąży na Samborze (Radosław Krzyżewski), dyskwalifikuje jego kandydaturę. W tej sytuacji lekarz namawia Piotra (Marek Bukowski), by ten zdecydował się na wzięcie udziału w konkursie.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 515 ODCINKU SERIALU? PIOTR DOWIE SIĘ O PORONIENIU HANY! DADZĄ SOBIE DRUGĄ SZANSĘ? JAK ZACHOWA SIĘ MAGDA? "NA DOBRE I NA ZŁE" - KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE LATOSZKÓW! WITEK CAŁUJE SIĘ Z AGATĄ! BĘDZIE ROZWÓD?

Z kolei pani Maria (Grażyna Zielińska) stara się zachęcić Ruuda (Redbad Klijnstra), by zgłosił swoją kandydaturę. W konkursie zamierza również wziąć udział żona Marka Rogalskiego (Jan Wieczorkowski), czyli Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć).

Kto zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×