"Na dobre i na złe" TVP2 2.10.2013 odc. 531. Falkowicz poprosi Wiki o rękę!

Sprawdź, co wydarzy się w 531. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 2 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W [[b]531. odcinku serialu "Na dobre i na złe"](//www.telemagazyn.pl/program-tv/1000012345706,na_dobre_i_na_zle,id,t.html) [/b]Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) zdecyduje się na odważny krok. Lekarz kupi złoty pierścionek zaręczynowy i poprosi Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) o rękę! Zaskoczona kobieta będzie się wahać, czy zaakceptować oświadczyny Falkowicza. Romantyczna scena rozegra się w gabinecie Andrzeja i zostanie przerwana przez wtargnięcie Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz).

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 18.09.2013 ODC. 529. HANA I PIOTR WEZMĄ ŚLUB W SZPITALU! NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ!

Zaskoczony Zapała nie uwierzy w szczerość intencji Andrzeja. Jego zdaniem, lekarz chce się ożenić z Wiktorią, ponieważ ona zna szczegóły jego nielegalnych badań klinicznych. Bedzie podejrzewał, że poprzez ślub Falkowicz zechce sobie zapewnić milczenie Consalidy. Podobne zdanie na temat związku Wiki i Andrzeja będzie miał Adam (Grzegorz Daukszewicz). Jego zdaniem, w razie gdyby policja dowiedziała się o eksperymentach Falkowicza i chciała przesłuchać Wiki, ta będzie milczała...

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. POWRÓT LUDMIŁY?! SIOSTRA BLIŹNIACZKA LUDMIŁY?! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 ODC. 528. CO SIĘ WYDARZY? OLA W CIĄŻY Z PRZEMKIEM!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×