"Na dobre i na złe" TVP2 2.10.2013 odc. 531. Wiki odrzuca oświadczyny Falkowicza!

Sprawdź, co wydarzy się w 531. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 2 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 531. odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) postanawia oświadczyć się Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska). Po odkryciu, że eksperymentalny lek pomógł matce Wiki, profesor chce wykorzystać przychylny stosunek lekarki do niego. Odkupuje od pracownicy banku pierścionek, który chce wręczyć Wiki jako pierścionek zaręczynowy.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" 2.10.2013 ODC. 531. FALKOWICZ POPROSI WIKI O RĘKĘ![/sc]

Falkowicz zaprasza Consalidę do swojego gabinetu i prosi ją o rękę! Zaskoczona kobieta waha się, czy zaakceptować oświadczyny Andrzeja. Romantyczna scena zostaje przerwana przez wtargnięcie Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Zaskoczony Zapała nie wierzy w szczerość intencji Falkowicza. Jego zdaniem, lekarz chce się ożenić z Wiktorią, ponieważ ona zna szczegóły jego nielegalnych badań klinicznych. Podejrzewa, że poprzez ślub Falkowicz zechce sobie zapewnić milczenie Consalidy.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 25.09.2013 ODC. 530. CUD W LEŚNEJ GÓRZE! MATKA WIKI WYLECZONA! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 25.09.2013 ODC. 530. AGATA PRACUJE W POGOTOWIU[/sc]

Gwałtowne wtargnięcie Przemka do gabinetu Falkowicza i jego zaskoczenie sprawiają, że Wiktoria nie od razu odpowiada na pytanie lekarza. Waha się, czy to odpowiedni czas na ślub, bo nie jest pewna, czy Andrzej to faktycznie miłość jej życia. W podjęciu ostatecznej decyzji pomaga Wiki matka, która prosi ją, by nie działała pochopnie. Lekarka odrzuca oświadczyny Falkowicza!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×