"Na dobre i na złe" TVP2 25.09.2013 odc. 530. Cud w Leśnej Górze! Matka Wiki wyleczona!

Sprawdź, co wydarzy się w 530. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 25 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 530. odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze trafia Wanda Consalida (Barbara Lauks), matka Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Kobieta ma niegroźny uraz nogi, jednak od lat cierpi na miażdżycę, dlatego córka robi jej kompleksowe badania.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 25.09.2013 ODC. 530. AGATA PRACUJE W POGOTOWIU JULIA KAMIŃSKA W "NA DOBRE I NA ZŁE" ZAGRA UKOCHANĄ PRZEMKA ZAPAŁY

Oglądając wyniki prześwietlenia, Wiktoria zauważa, że zdarzył się cud! Zmiany miażdżycowe się cofnęły i jej matka ma szansę na powrót do zdrowia! Lekarka zaczyna wierzyć w skuteczność eksperymentalnego leku Falkowicza (Michał Żebrowski). Stara się jednak nie okazywać nadmiernego entuzjazmu. Strona SuperSeriale.pl przytacza rozmowę Wiki z matką.

- To dzięki lekom od profesora Falkowicza czuję się tak wspaniale - mówi zadowolona Wanda.

- Mamo to jest tylko lek i to w dodatku jeszcze nie przebadany. Czasami tak się zdarza, coś działa, a potem następuje regres. Widziałam to wielokrotnie... - Wiktoria stara się trzeźwo oceniać sytuację, jednak później idzie do Falkowicza, by powiedzieć mu o wynikach mamy.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 2.10.2013 ODC. 531. FALKOWICZ POPROSI WIKI O RĘKĘ! NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ! - Mama ma lepsze wyniki, jej stan się poprawia, to prawdopodobnie zasługa twojego leku - stwierdza Consalida.

- Mówiłem ci... Nie wiesz nawet ile czasu, pieniędzy i wyważania zamkniętych drzwi mnie to kosztowało. Ale najważniejsze, że lek działa - odpowiada Falkowicz. Ukrywa jednak przed Wiktorią, że właśnie się dowiedział o konieczności sfinansowania dalszych badań nad lekiem z własnych pieniędzy.

Jak informują SuperSeriale.pl, firma, która miała kupić patent na nowy lek, chce wycofać się z umowy, jeśli profesor nie dostarczy wyników wszystkich badań. Falkowicz, by analizy opłacić, musi wziąć pożyczkę pod zastaw domu...

CZYTAJ TAKŻE: JULIA KAMIŃSKA W "NA DOBRE I NA ZŁE". BĘDZIE GORĄCY ROMANS!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×