"Na dobre i na złe" TVP2 27.03-24.04.2013. Co się wydarzy w odc. 517-521?

Sprawdź, co wydarzy się w 521. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 24 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 517. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 27 marca, Lena (Anita Sokołowska) wyjeżdża do SPA, by odpocząć od Witka (Bartosz Opania) i przemyśleć ich małżeństwo, w którym ostatnio nie najlepiej się dzieje. Mężczyzna jednak zdecydowanie nie ma ochoty zastanawiać się nad przyszłością z Leną i pod nieobecność żony intensywnie flirtuje z Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka) i prawi jej liczne komplementy.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 27.03.2013 ODC. 517. TRETTER WRACA NA STANOWISKO DYREKTORA! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 3.04.2013 ODC. 518. NOWE STAŻYSTKI W LEŚNEJ GÓRZE!

W 519. odcinku serialu Agata robi Latoszkowi niespodziankę - przyjeżdża na obronę jego doktoratu, o której wiedzieli nieliczni. Witek zaprasza przyjaciół do domu na świętowanie sukcesu. Kiedy Tretter i Konica wychodzą, Latoszek prosi Agatę, aby dotrzymała mu towarzystwa. Rano Lena wracająca z wyjazdu zastaje ich śpiących na kanapie. Wściekła wyrzuca męża z domu, choć ten zapewnia ją, że między nim a Woźnicką do niczego nie doszło. Witek szuka pocieszenia w ramionach Agaty...

W 521. odcinku do Leśnej Góry przyjeżdża Paweł, były mąż Agaty, by zwrócić jej resztę należących do niej rzeczy. Wywiązuje się między nimi szarpanina, którą kończy Latoszek, pomagając koleżance. Następnego dnia kobieta znajduje na biurku zdjęcie z mężem, choć wie, że go tam nie postawiła. Zaczyna obawiać się, że Paweł znów ją prześladuje. Przerażona ukrywa się w sali rehabilitacyjnej. Tam natyka się na nią Witek. Kobieta rzuca się na niego z płaczem, ale już po chwili obsypują się gorącymi pocałunkami i zdzierają z siebie ubrania...

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" - KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE LATOSZKÓW! WITEK CAŁUJE SIĘ Z AGATĄ! BĘDZIE ROZWÓD?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×