"Na dobre i na złe" TVP2 27.03.2013 odc. 517. Tretter wraca na stanowisko dyrektora!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 517. "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 27.03.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W konsekwencji wybuchu w szpitalu Leśnej Górze i licznych skargach od pacjentów ze stanowiska dyrektora zrezygnował Stefan Tretter (Piotr Garlicki). Tymczasowo zastępuje go Michał Sambor (Radosław Krzyżowski), który jednak bardzo źle czuje się w tej roli. Dlatego trwają przygotowania do konkursu, w wyniku którego ma zostać wyłoniony nowy dyrektor.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 20.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 516. ODCINKU SERIALU? KTO ZOSTANIE NOWYM DYREKTOREM SZPITALA W LEŚNEJ GÓRZE? "NA DOBRE I NA ZŁE" - KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE LATOSZKÓW! WITEK CAŁUJE SIĘ Z AGATĄ! BĘDZIE ROZWÓD?

Do rywalizacji o fotel dyrektora przystępuje kilku chętnych, m.in. Falkowicz, Sambor, Piotr Gawryło czy Dorota Rogalska. Sambor jednak nadal uważa, że na stanowisko powinien powrócić Tretter. W 517. odcinku Sambor namawia byłego dyrektora do zmiany decyzji. W końcu Tretter daje się przekonać i postanawia powrócić do Leśnej Góry. Oznacza to, że szpital znów ma dyrektora, więc konkurs zostaje odwołany.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • dfdfdfdf (gość)

    blablabla

    27.03.2013 11:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×