"Na dobre i na złe" TVP2 29.05.2013 odc. 526. Pocałunek Falkowicza i Wiktorii!

Sprawdź, co wydarzy się w 526. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 29 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 526. odcinku serialu Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) zostaje poproszony o wykonanie wyjątkowo trudnego zabiegu. Jednak ze względu na stan pacjentki to lekarz musi do niej przyjechać. Falkowicz zgadza się pojechać do Uniejowa. Udaje mu się namówić Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), by towarzyszyła mu podczas wyjazdu i asystowała w trakcie operacji.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 8.05.2013 ODC. 523. MATKA WIKTORII OFIARĄ FALKOWICZA! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 17.04.2013 ODC. 520. FALKOWICZ MARZY O WIKTORII!

W czasie operacji lekarz biorący w niej udział przeszkadza Falkowiczowi, co bardzo rozprasza profesora, który nie może dostatecznie skupić się na zabiegu. Na szczęście opanowanie Wiki i jej wyczucie ratują życie pacjentki. Andrzej jest pod wrażeniem tego, co zrobiła Consalida i gratuluje jej udanego zabiegu.

Po toaście Wiktoria idzie na basen popływać i rozładować nerwy, a po chwili dołącza do niej Falkowicz, który zaprasza ją do apartamentu na romantyczną kolację. W pewnym momencie przyciąga kobietę ku sobie i namiętnie ją całuje. Spotkanie przerywa jednak telefon z Leśnej Góry. Matka Wiktorii, leczona eksperymentalnie przez Falkowicza, traci przytomność. Consalida musi natychmiast wracać do szpitala...

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 15.05.2013 ODC. 524. HANA CHCE ADOPTOWAĆ DZIECKO PACJENTKI! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 15.05.2013 ODC. 524. KONIEC KRYZYSU U LATOSZKÓW? SEKS W SAMOCHODZIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×