"Na dobre i na złe" TVP2 30.10.2013 odc. 535. Lena żąda od Witka rozwodu!

Sprawdź, co wydarzy się w 535. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 30 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Po zdradzie Witka (Bartosz Opania) Lena (Anita Sokołowska) nie może patrzeć na męża, dlatego przenosi się z Leśnej Góry do domu matki. "Świat seriali" infromuje, że w odc. 535 "Na dobre i na złe" Starska dzwoni do Witka i oznajmia mu, że żąda rozwodu i wnosi pozew do sądu.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI! JULIA KAMIŃSKA W "NA DOBRE I NA ZLE" ZAGRA UKOCHANĄ PRZEMKA ZAPAŁY[/sc]

Latoszek nie chce się poddać i zapewnia, że będzie walczył o żonę i zależy mu na uratowaniu małżeństwa, dlatego nie zgadza się na rozwód. Wściekła Lena nie chce się nawet spotkać z mężem, dlatego Felka do ojca odwozi jej mama.

W odc. 535 "Na dobre i na złe" okaże się również, że dyrektor szpitala - Stefan Tretter (Piotr Garlicki) ma dość przedłużającej się nieobecności Leny i daje jej tydzień na podjęcie ostatecznej decyzji, czy wróci do Leśnej Góry, ponieważ jej niejasna sytuacja blokuje etat na oddziale internistycznym...

Jak myślicie, czy Witek i Lena się rozwiodą?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×