"Na dobre i na złe" TVP2 4.09.2013 odc. 527. Witek przyznaje się do zdrady!

Sprawdź, co wydarzy się w 527. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany po wakacjach!

Multimedia

W pierwszym powakacyjnym odcinku serialu będzie się wydawało, że kryzys w małżeństwie Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania) został zażegnany i małżeństwo Latoszków powoli zaczyna odbudowywać relację. Jednak Witek, który nagle staje się bardzo czuły i kochający, wyda się Lenie podejrzany. Kobieta instynktowanie wyczuje, że mąż stara się ukryć swoją winę. W końcu zażartuje, że skoro jest tak dobry, to z pewnością musiał ją zdradzić z Agatą (Emilia Komarnicka). Witek nie wyczuje żartu i przyzna Lenie, że faktycznie spał z Woźnicką. CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 29.05.2013 ODC. 526. POCAŁUNEK FALKOWICZA I WIKTORII! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 ODC. 528. CO SIĘ WYDARZY? OLA W CIĄŻY Z PRZEMKIEM!

Zszkowana Lena nie będzie chciała słuchać wyjaśnień męża. Witek będzie się zastrzegał, że seks z Agatą nic dla niego nie znaczył i chciał tylko pocieszyć koleżankę załamaną nagłą wizytą byłego męża, Pawła Lewickiego (Maciej Marczewski). Upokorzona Lena z płaczem ucieknie od męża. Jednak jak wyznała jakiś czas temu Anita Sokołowska, małżeństwo Latoszków przetrwa próbę i nie dojdzie do rozwodu.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 15.05.2013 ODC. 524. KONIEC KRYZYSU U LATOSZKÓW? SEKS W SAMOCHODZIE! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WITKOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×