"Na dobre i na złe" TVP2 8.05.2013 odc. 523. Lena daje Witkowi drugą szansę!

Sprawdź, co wydarzy się w 523. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 8 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Kryzys w małżeństwie Latoszków, który doprowadził do zdrady, może zostać zażegnany. W 523. odcinku serialu Lena (Anita Sokołowska) postanawia dać Witkowi (Bartosz Opania) drugą szansę. Prosi go, by wrócił do domu, co doprowadza do zgody. Latoszkowie na nowo próbują odbudować związek. Lena wykazuje dużo dobrej woli i chce nawet zaprzyjaźnić się z Agatą (Emilia Komarnicka), jednak ta nadal ma wyrzuty sumienia, że uwiodła Witka.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 27.03.-24.04.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODC. 517.-521.? "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2. LENA WYBACZY WITKOWI ZDRADĘ! ROZWODU NIE BĘDZIE!

Starska wyznaje Hanie (Kamila Baar), że myśli o operacji rekonstrukcji piersi, która pozwoliłaby jej na nowo poczuć się pełnowartościową kobietą. Przyjaciółka postanawia pomóc Starskiej na nowo zbliżyć się do męża. Zabiera do siebie Felka, by Latoszkowie mogli sami spędzić romantyczny wieczór. Jednak czas sam na sam z Witkiem nie jest do końca udany, bo Lena czuje, że mąż coś przed nią ukrywa. Przecież ciągle nie wie o tym, że Witek i Agata uprawiali seks! Mąż nie zamierza jej o tym mówić... Czy prawda o romansie wyjdzie na jaw?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×