"Na dobre i na złe" TVP2 8.05.2013 odc. 523. Matka Wiktorii ofiarą Falkowicza!

Sprawdź, co wydarzy się w 523. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 8 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 523. odcinku serialu do szpitala w Leśnej Górze trafia pacjentka chorująca na demencję miażdżycową. Okazuje się, że jest to pani Consalida (Barbara Lauks), matka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Kobieta przez lata wychowywała Blankę, owoc krótkiego romansu Wiki z Wojciechem Sarneckim (Łukasz Matecki). O tym, kto jest jej prawdziwą matką, dziewczynka dowiedziała się, gdy chorowała na niewydolność wątroby. Poznała wówczas również swojego ojca, odnalezionego przez Wiki, i pokochała go. Jednak prawdziwą matkę zawsze trzymała na dystans. Obecnie Blanka mieszka za granicą.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 17.04.2013 ODC. 520. FALKOWICZ MARZY O WIKTORII! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 8.05.2013 ODC. 523. LENA DAJE WITKOWI DRUGĄ SZANSĘ!

Gdy pani Consalida przyjeżdża do szpitala, w bufecie poznaje Falkowicza (Michał Żebrowski), który wywiera na niej jak najlepsze wrażenie. Gdy lekarz dowiaduje się o chorobie matki Wiki, proponuje jej udział w eksperymentalnym leczeniu. Zamierza leczyć ją medykamentami, nad którymi dopiero trwają badania kliniczne. Kobieta zgadza się wziąć udział w terapii. Falkowicz prosi ją jednak, by nie mówiła córce o tym, że to właśnie on jest jej lekarzem i poddaje ją eksperymentalnemu leczeniu. Tylko czy pani Consolida nie przypłaci tego życie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×