Na dobre i na złe TVP2. Lena wybaczy Witkowi zdradę! Rozwodu nie będzie!

Anita Sokołowska, czyli serialowa Lena Latoszek, ujawniła, że jej bohaterka wybaczy Witkowi zdradę!

Multimedia

Trwający od dłuższego czasu kryzys w małżeństwie Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania) w kolejnych odcinkach staje się coraz poważniejszy. Sytuację pogorsza coraz bliższa znajomość mężczyzny z Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka), która od pocałunku w deszczu doprowadzi ostatecznie do seksu w szpitalnej sali rehabilitacyjnej. Wydawać by się mogło, że zdrada Witka zakończy małżeństwo z Leną, która zdąży wyrzucić męża z domu po tym, jak znajdzie go śpiącego w objęciach Agaty na kanapie w ich mieszkaniu. Rozwód wydaje się nieunikniony...

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" - KRYZYS W MAŁŻĘŃSTWIE LATOSZKÓW! WITEK CAŁUJE SIĘ Z AGATĄ! BĘDZIE ROZWÓD? "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 27.03-24.04.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODC. 517-521?

Tymczasem Anita Sokołowska zdradziła w "Pytaniu na śniadanie", że widzowie mogą być spokojni o przyszłość małżeństwa Latoszków. - Każdy kryzys jest do przejścia i jest po to, by go przezwyciężyć. Dochodzą do mnie głosy widzów, którzy nie chcą, by ta para się rozstała po tylu latach i tylu przejściach. Tak do końca nie będzie, ale oczywiście dużo ciekawiej jest, gdy coś się dzieje, kiedy nasze postaci mogą przechodzić kryzysy, trudne sytuacje. Wtedy my jako aktorzy mamy co grać, a widzowie czekają na te momenty i na ten serial - powiedziała Sokołowska. I dodała, że zostały już nakręcone sceny, w których Lena i Witek znów czule się obejmują i jest im ze sobą dobrze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×