"Na dobre i na złe". Wielka przemiana Marcina Rogacewicza! Był w Leśnej Górze, teraz jest na Wspólnej! Jak dziś wygląda?

25 marca Marcin Rogacewicz kończy 40 lat! Aktor, który przez dłuższy czas grał Przemka w "Na dobre i na złe", ostatnio przeszedł wielką metamorfozę i dziś wygląda zupełnie inaczej! Jak? Sprawdź!

Multimedia

Przemiana Marcina Rogacewicza

Marcin Rogacewicz urodził się 25 marca 1980 roku, więc w tym roku kończy 40 lat! Wielbiciele "Na dobre i na złe" znają go głównie z roli lekarza, Przemka Zapały. Teraz jednak poświęca się innym rolom, a poza tym bardzo zmienił się fizycznie!

Anita Sokołowska jest zmęczona postacią Zuzy! Wolała grać w "Na dobre i na złe"?Zobacz więcej

W 2008 roku dostał swoją pierwszą dużą rolę w "Na dobre i na złe", gdzie grał aż 10 lat! W międzyczasie wystąpił także w "Przyjaciółkach" jako Michał, mąż Patrycji (Joanna Liszowska) oraz w "Szpilkach na Giewoncie". W 2018 roku w jego życiu zaszły spore zmiany. Przyjął rolę w "Koronie królów" i odszedł z "Na dobre i na złe". Wtedy też zdecydował się na metamorfozę - dla roli Jaśka z Melsztyna zapuścił włosy i brodę. Po zakończeniu współpracy z serialem TVP nie zdecydował się jednak na powrót do poprzedniego wizerunku.

Laura Samojłowicz po latach. Aktorka zmieniła się nie do poznania!Zobacz więcej

Obecnie Marcin Rogacewicz gra w "Na Wspólnej", gdzie możemy zobaczyć, jak teraz wygląda! Bardzo się zmienił? Sprawdźcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Pozdrawiam wszystkich ;)

    27.03.2020 21:51
  • Aga (gość)

    Wygląda jak stary dziad.

    25.03.2020 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×