"Na dobre i na złe". Zosia i Kuba, Lena i Latoszek, czyli najpiękniejsze pary z Leśnej Góry!

„Na dobre i na złe” ma już 20 lat! Z okazji jubileuszu serialu przypominamy najpiękniejsze pary bohaterów, których losy uwielbiamy śledzić! Zosia i Kuba nie mają sobie równych? Sprawdźcie nasz ranking!

Multimedia

Najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe" na jubileusz serialu!

Serial "Na dobre i na złe" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 7 listopada 1999 r. Już od samego początku ma swoich wiernych fanów, którzy oglądają go nie tylko dla ciekawych przypadków medycznych, ale i dla emocjonujących wątków prywatnych!

Magdalena Ogórek, Edyta Górniak i inne polskie gwiazdy, które dostały rolę w "Na dobre i na złe"!Zobacz więcej

W pierwszych odcinkach osią fabuły były perypetie Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski). Przez wiele odcinków obserwowaliśmy tworzącą się historię ich miłości, ślub, dzieci, zdrady, a nawet rozstania, ale wszyscy czuliśmy, że są parą wręcz stworzoną dla siebie! Przez wiele lat mogliśmy również oglądać rozwijającą się miłość Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania), którzy również są jedną z ulubionych par z serialu medycznego TVP.

Choć te postaci niestety już zniknęły z serialu, to jednak ciągle możemy śledzić losy innych bohaterów – lekarzy, rezydentów czy pielęgniarek – którzy przeżywają miłosne rozterki.

Bohaterowie, którzy byli, zniknęli i więcej nie pojawili się w Leśnej Górze. Gdzie się podziali?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was najpiękniejsze pary z „Na dobre i na złe”, którym wszyscy kibicowaliśmy! Zosia i Kuba nie mają sobie równych?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamo (gość)

    Dla mnie najpiękniejszą parą serialu byli Zosia i Kuba oraz Adam i Wiki !

    07.11.2019 01:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×