"Na głęboką wodę" zwiastun. Colin Firth i Rachel Weisz w filmie o miłości i poświęceniu. Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już od 29 czerwca w kinach „Na głęboką wodę” - prawdziwa historia o miłości i poświęceniu w reżyserii zdobywcy Oscara, Jamesa Marsha („Teoria wszystkiego”, „Człowiek na linie”), ze wspaniałymi rolami Colina Firtha i Rachel Weisz. Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

Clare i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy biznes Donalda plajtuje, by zapewnić byt rodzinie, mężczyzna decyduje się na ryzykowny krok i postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe.

Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces, którym zasłuży na podziw najbliższych. Wspierany przez ukochaną żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż. Na co zdobędzie się, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na których najbardziej mu zależy?

Aga Boryń rozgrzała atmosferę przed meczem Polska - Japonia! Dzięki niej Polacy wygrali? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O Donaldzie Crowhurście pisano bardzo wiele. Chciałem, byśmy opowiedzieli tę historię jak najprawdziwiej – mówi producent filmu Pete Czernin. Niektórzy uważali, że on oszukiwał i robił różne rzeczy źle, ale ja się z tym nie zgadzam. Uważam, że był bardzo bohaterski. Był w dziwnej, bardzo trudnej sytuacji i znalazł sposób, by się z niej wydostać. Nie sądzę, że planował zrobić to, co w końcu zrobił. Był bohaterski i odważny. Wpadając na taki pomysł, przystępując do wyścigu, projektując łódź, budując ją, gromadząc fundusze. To imponujące. Bardzo podoba mi się koncepcja mężczyzny, który próbuje dokonać czegoś, co może być nawet poza jego zasięgiem. To pełna człowieczeństwa, wspaniała historia.

"NA GŁĘBOKĄ WODĘ" W KINACH OD 29 CZERWCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×