"Na Językach". Monika, żona Roberta Janowskiego o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak. Wyciągnęła brudy z przeszłości!

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża przeżywa ciężkie chwile. Sytuację, w jakiej znalazła się dziennikarka postanowiła skomentować Monika Janowska, która przypomniała o tym, czego sama doświadczyła kilka lat temu. Żona Roberta Janowskiego odniosła się do słów Agnieszki Woźniak-Starak w programie "Na Językach".

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa żałobę po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w tragicznych okolicznościach w sierpniu br. W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płynął znany producent filmowy i 27-letnia kobieta, przewróciła się podczas wykonywania manewru skrętu. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia. Przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego.

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak wydała specjalne oświadczenie, w którym zaapelowała do mediów o niepowielanie nieprawdziwych informacji.

Mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu. - napisała dziennikarka.

Piotr Woźniak-Starak był przed śmiercią pod wpływem alkoholu. Są wyniki sekcji zwłok!Zobacz więcej

Monika, żona Roberta Janowskiego o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Poruszające oświadczenie Agnieszki Woźniak Starak skomentowała Monika Janowska. Żona Roberta Janowskiego wyraziła swoje współczucie, ale odniosła się również do jednego z odcinków kontrowersyjnego programu "Na Językach", w którym Agnieszka Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Szulim ostro się o niej wypowiadała w kontekście kradzieży luksusowych ubrań z jednego z butików na Florydzie.

W kuluarach nazywana jest „chytrą Moniką”. Robert Janowski zamydlił wszystkim oczy. Najpierw, żeby ratować wizerunek, odciął się od Moniki Głodek w oficjalnym oświadczeniu, podobno dla dobra dzieci. A parę miesięcy później po cichu się z nią ożenił. Szczyt hipokryzji, nie wiem jak jego fani, ale ja tego nie kupuję – mówiła Szulim w "Na Językach".

Agnieszka Woźniak-Starak ma dosyć nieprawdziwych informacji nt. okoliczności śmierci jej męża. Napisała oświadczenie!Zobacz więcej

Żona Roberta Janowskiego przypomniała, że sama kiedyś przeżywała podobną sytuację. Janowska została ostatecznie oczyszczona z wszystkich zarzutów, ale cztery lata medialnej nagonki odbiły się na jej zdrowiu. Ucierpiała też jej reputacja.

Prosiłam Media, prosiłam też Panią @aga_wozniak_starak , która miała bardzo dużo do powiedzenia na mój temat w Na Językach, o to, o co teraz prosi Agnieszka- ,,trochę spokoju i wsparcia”. Nie doczekałam się . Od NIKOGO z mediów. Bardzo bardzo współczuję i życzę siły . Ale… właśnie, to ,,ale” jest we mnie najsilniejsze i bardzo mi z tego powodu przykro. Ale Agnieszka była kiedyś częścią tej nieprawdy o mnie pisanej, na którą się nie godziłam - dodała Janowska.

Czy Monika Janowska powinna była wyciągać brudy z przeszłości w obliczu tragedii, jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gogo (gość)

  No niestety taka prawda. Dostała za swoje. Od razu podkuliła ogon.

  05.10.2021 15:41
 • Antoniusz (gość)

  M

  14.09.2020 17:02
 • Tak (gość)

  Ciezko porównywać ,ale sytuacja się odwróciła ,może to da tym wszystkim dziennikarzom do myślenia ,teraz ludzie po fachu ciagle wymyślają nowe sensacje o swojej koleżance

  10.10.2019 23:02
 • Tak (gość)

  Ciezko porównywać ,ale sytuacja się odwróciła ,może to da tym wszystkim dziennikarzom do myślenia ,teraz ludzie po fachu ciagle wymyślają nowe sensacje o swojej koleżance

  10.10.2019 23:00
 • Danusia (gość)

  Jezeli zrobiono Pani Janowskiej krzywde miala prawo powiedziec o niej glosno

  10.10.2019 10:47
 • aga (gość)

  Nie wiem jak można porównywać czyjąś śmierć z czymkolwiek. Brak taktu.

  09.10.2019 14:21
 • ada (gość)

  taki prowadziła program, więc może komuś przygadała, ale to nie znaczy żeby jej teraz o tym przypominać.Mnie sie to bardzo nie podoba.

  09.10.2019 13:11
 • Km (gość)

  Ciężko nie przyznać racji.

  09.10.2019 05:46
 • Gość (gość)

  Pani Agnieszka szydziła z wielu osób i ich rodzin, nie bacząc na ich ból. Karma wraca, tyle zlej karmy wysłała, z taką mocą karma wróciła. Myślę, że nie zmieni ta sytuacja w Agnieszce niczego, a powinna uderzyć się w piersi i przeprosić osoby, które skrzywdziła.

  08.10.2019 08:42
 • ona (gość)

  a ja AWS nie załuje. Zycie sprawiedliwe choc nierychliwe. Nasmiewała sie z innych. Na koniec została 42 latką bez meza i dziecka za to z ponaciaganą twazą i sztucznymi zębami. A klimakterium juz sie zaczeło....

  07.10.2019 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×