"Na karuzeli życia". Justin Timberlake flirtuje z Kate Winslet. Oficjalna galeria zdjęć z filmu Woody’ego Allena

Justin Timberlake flirtuje z Kate Winslet na zdjęciach z filmu „Na karuzeli życia”. Najnowszy, wyczekiwany obraz Woody’ego Allena w kinach od 1 grudnia. Pierwszy pokaz filmu w ramach festiwalu Camerimage w Bydgoszczy.

Multimedia

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza.

Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Zobaczcie polski plakat nowego filmu Woody'ego Allena [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pierwszy polski pokaz filmu „Na karuzeli życia” odbędzie się w trakcie festiwalu Camerimage w Bydgoszczy 17 listopada (piątek) o godz. 15:15 (Opera Nova). Po projekcji odbędzie się spotkanie z autorem zdjęć, Vittorio Storaro.

"NA KARUZELI ŻYCIA" W KINACH OD 1 GRUDNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×