"Na krawędzi 2" odc. 13. Córka Joanny odnaleziona. Lena wyznaje prawdę o sobie

Policja trafia do Forsta. Protas odnajduje dziecko Joanny i oddaje je do La Liberty. Lena wyznaje prawdę o sobie... Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 13. odcinku "Na krawędzi 2".

Multimedia

"NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW!

Lena nagrywa swoje wyznanie: "Jeżeli to oglądasz, to znaczy, że nie żyję" - mówi Korcz.

Kania informuje zespół, że za likwidację świadków odpowiedzialny jest Matthias Forst, jednak na chwilę obecną policja w Polsce jest bezradna. Jedyne, co mogą zrobić to skompromitować Farmcom, który w efekcie straci fortunę. Kania prosi Lenę o przygotowanie komunikatu dla prasy, jednak Korcz nie wygląda na zachwyconą tym zadaniem.

Joanna traci przytomność i trafia do szpitala. Marta Sajno zostaje wezwana do placówki, gdzie została przyjęta Asia. Lekarz informuje Martę, że młoda kobieta ma obustronne zapalenie płuc.

CZYTAJ TAKŻE: KAMILLA BAAR PROMUJE "NA KRAWĘDZI 2" [WIDEO+ZDJĘCIA] DRUGI SEZON "NA KRAWĘDZI" PRZEDPREMIEROWO W IPLI!

Protas odwiedza żonę Waxmana i próbuje od niej wyciągnąć informacje na temat dziecka Joanny. Pod groźbą zawiadomienia policji kobieta zabiera Protasa do Szajcarii - do siedziby Farmcomu. Mężczyzna przechytrza ochroniarzy, porywa dziecko Joanny i odwozi je do Marty Sajno.

Asia jest szczęśliwa, że jej córka jest cała i zdrowa, jednak informuje Sajno, że jej nie weźmie i chce, aby Marta się nią zaopiekowała.

Do Leny przyjeżdża Forst i ma dla niej pewną propozycję. Mężczyzna chce, aby policja wymazała go ze swojej kartoteki, a on w zamian za to wyleczy z HIV Joannę. Korcz przedstawia propozycję Forsta w zespole. Kania podejmuje decyzję o wstrzymaniu komunikatu do prasy i każe Lenie skontaktować się z Matthiasem.

Lena przyjeżdża do La Liberty i informuję Martę Sajno, że Joanna będzie zdrowa i dzięki temu będzie mogła zaopiekować się córką.

Podczas imprezy pożegnalnej Kamińskiego Czyż oświadcza się Lenie. Para spędza razem noc, jednak Korcz zachowuje się nieswojo i ewidentnie coś ukrywa.

Następnego dnia Andrzej dostaje nagranie Leny i biegnie do jej domu...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×