"Na krawędzi 2" odc. 4. Nalot antyterrorystów. Korcz na podsłuchu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz zwiastun 4. odcinka "Na krawędzi 2". Co się wydarzy w serialu?

Multimedia

Inspektorzy lokalizują byłego policjanta, który próbował zamordować matkę uprowadzonego dziecka. Antyterroryści robią nalot na jego kwaterę. Trop jest jednak nieaktualny, ale w jego mieszkaniu Lena (Kamilla Baar) znajduje pendrive z zakodowanymi danymi. Zleca robotę Tamarze (Maja Hirsch) - Jeżeli rozkodujemy zdjęcie, to mamy kreta!

Natomiast policja znajduje martwego zamachowca w innym lokum. Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski) znajduje kolejny dowód, który może pomóc Kamińskiemu (Marek Bukowski). Co na to prokurator Frydrych (Mateusz Damięcki)? CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA]

Zobacz zwiastun 4. odcinka:

Pani Lande (Ilona Ostrowska), a tak naprawdę, aktorka Wanda Malarska kontaktuje się z Leną (Kamilla Baar). Korcz nie wie, że jest na podsłuchu. Malarska chce zeznawać w zamian za status świadka koronnego. Tamara (Maja Hirsh) namierza kobietę, jednak informację przechwyca Niżyński (Tomasz Dedek).

Na komendę zgłasza się mężczyzna (Michał Piela) z nagraniem filmu ze swojego wesela. Przypadkiem operator zarejestrował moment rozmowy Kamińskiego (Marek Bukowski) z informatorem w toalecie klubu. Czy na nagraniu widać zabójcę? Czy Tomasz zostanie uniewinniony?

Odpowiedzi - 4. odcinku odcinku - o godzinie 22:05, na antenie Polsatu.

UWAGA SPOILER! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY OPIS ODCINKA!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×