"Na krawędzi 2" odc. 5. Porywacze nie żyją, Niżyński trafia do aresztu

Pani Lande-Malarska mimo obaw, spotyka się z inspektor Korcz. Próbuje wyjaśnić swoją historię, ale w trakcie rozmowy zostaje zamordowana z sąsiedniego pokoju.

Multimedia

"NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW!

Lena przyjeżdża do Wandy. Kobieta opowiada pani komisarz o tym, jak doszło do jej współpracy przy porywaniu dzieci. Ich rozmowa jest podsłuchiwana przez "pana Lande". Mężczyzna przez ścianę strzela do Malarskiej. Uciekając, zostaje zastrzelony przez Niżyńskiego.

W tym samym czasie Tamarze udaje się rozkodować zdjęcie polskiego informatora pary porywaczy. Informuje Lenę, że jest nim Niżyński. Korcz natychmiast podejmuje działania w celu zatrzymania go. Przesłuchania w prokuraturze ma dokonać Kamiński.

CZYTAJ TAKŻE: KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA] ZOBACZ CZOŁÓWKĘ DRUGIEGO SEZONU SERIALU "NA KRAWĘDZI"

Lena nie jest w najlepszej kondycji. Nie może poradzić sobie ze śmiercią Malarskiej, która umarła na jej oczach. Do domu Leny przychodzi pułkownik Kania.

Joasia informuje Martę, że nie chce zeznawać. W "La Libercie" pojawia się Lena, która wraz z Tamarą dotarła do zawartości telefonu "Landego". Na karcie sim są zdjęcia dziewcząt, które tak jak Joasia sprzedały swoje dzieci. Lena prosi o pomoc przy rozmowie z nimi.

Kamiński rozmawia z dr Jadwigą Konarską, która pyta go o jego sprawy rodzinne. Sfrustrowany Tomek rozładowuje napięcie na sali treningowej. Spotyka tam Tamarę, która niespodziewanie zaczyna go całować. Kamiński nie odwzajemnia czułości. Kobieta pociesza się spędzając noc z Krzysztofem. Mężczyzna włamuje się do komputera Tamary i kopiuje materiały dotyczące sprawy porwanego dziecka.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". ZOBACZ GALERIĘ Z PIERWSZEGO ODCINKA NOWEJ SERII! "NA KRAWĘDZI 2". ZOBACZ ZDJĘCIA Z DRUGIEGO ODCINKA! [GALERIA]

Inspektorzy analizują dowody. Okazuje się, że zdjęcie, na którym Niżyński spotyka się z "panem Lande" jest zmanipulowane. Niżyński zostaje wypuszczony z aresztu. Udaje się do Joasi i mówi jej, co ma zeznać w prokuraturze.

Lena i Tomek udają się do Austrii, do ludzi, którzy zabrali pozostawione przez Lande dziecko. Udając parę zakochanych, udaje im się zdobyć ślinę dziecka do badań genetycznych. Okazuje się, że nie jest to dziecko Joanny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×