"Na krawędzi 2" odcinek 12. Policja na tropie Rokosza. Kim tak naprawdę jest Krzysztof?

Inspektorzy szukają doktora Rokosza. Chcą wiedzieć, dlaczego dziecko Joanny zostało porwane. Sprawdź, co wydarzyło się w 12. odcinku "Na krawędzi 2".

Multimedia

"NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW!

Czyż i Kamiński przeszukują miejsce, w którym doszło do konfrontacji między Tkaczem i Krzysztofem. Andrzej odkrywa, że zaszyte w ubraniu Tkacza nadajniki zostały odnalezione i zabrane.

Tamara dzieli się ze współpracownikami informacjami, jakie uzyskała na temat firmy Farmcom. Okazuje się, że ten potężny koncern farmaceutyczny bez atestu sprzedawał lek szkodliwy dla ciężarnych kobiet. Lena jest zaskoczona, chce wiedzieć więcej.

W filii Farmcomu w Zurichu zleceniodawca Krzysztofa - Forst pyta o doktora Rokosza. Krzysztof informuje, że zniknął, ale postara się z nim skontaktować. Okazuje się, że Rokosz wie, jak ważne jest dziecko Joanny.

CZYTAJ TAKŻE: KAMILLA BAAR PROMUJE "NA KRAWĘDZI 2" [WIDEO+ZDJĘCIA] DRUGI SEZON "NA KRAWĘDZI" PRZEDPREMIEROWO W IPLI!

Tamara zdradza Czyżowi, że Krzysztof jest bratem Malarskiej. Podczas spotkania z Krzysztofem prosi go, aby opowiedział o siostrze. Dowiaduje się, że Malarska chciała zrezygnować ze współpracy, ale za dużo wiedziała. Protas odwiedza Lenę. Korcz informuje, że prawdopodobnie dziecko zostało kupione przez Farmcom.

Lena i Andrzej szukają Rokosza u jego partnera, który informuje, że ostatni raz widział się z nim dwa tygodnie wcześniej. Czyż wpada jednak na ślad - na kołach samochodu, stojącego przed domem, osiadło błoto, a w Warszawie ostatni raz padało ok. trzy tygodnie temu. Okazuje się także, że partner Rokosza ma dom w Bukowinie. Korcz i Czyż udają się na Mazury. Niestety, w domu nikogo nie zastają.

Rokosz wiedział o przyjeździe inspektorów dzięki Krzysztofowi. Lekarz daje mu pełną dokumentację badań dziecka Joanny. W zamian Krzysztof wręcza mu paszport z nowym nazwiskiem - Bartosz Ochman.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2" ODC. 11. LENA ODNAJDUJE TKACZA. DOWIE SIĘ, GDZIE JEST DZIECKO JOASI? SERIAL KRYMINALNY "NA KRAWĘDZI 2" OD 4 WRZEŚNIA W POLSACIE! ZOBACZ ZWIASTUN! [WIDEO]

Tamara dzwoni do Krzysztofa i mówi, że przedawkowała narkotyki. Gdy mężczyzna przyjeżdża do jej domu, dziewczyna zaskakuje go i używa wobec niego gazu pieprzowego. Chce wiedzieć, kim tak naprawdę jest. Krzysztof tłumaczy Tamarze, że pracuje dla policji szwajcarskiej, która zwerbowała go, aby wkręcił się w struktury Farmcomu. Informuje ją także, że otrzymał dane medyczne od Rokosza.

Rokosz zostaje zatrzymany. Podczas przesłuchania zapewnia, że nie wie, gdzie jest dziecko Joanny. Tłumaczy natomiast, dlaczego jest ono tak ważne - ma gen, dzięki któremu jest odporne na HIV. Farmcom potrzebuje go do badań, w celu stworzenia szczepionki przeciw HIV.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×