"Na krawędzi 2". Zobacz GALERIĘ z 11. odcinka nowej serii! [ZDJĘCIA]

Zobacz galerię z jedenastego odcinka "Na krawędzi 2", który miał swoją premierę w telewizji w czwartek, 6 listopada 2014 r.!

Multimedia

Lena (Kamilla Baar) przyjeżdża na barkę Protasa (Łukasz Simlat). Przesłuchuje Tkacza (Michał Czernecki). Ten przyznaje, że pomagał Landemu vel Krugerowi (Jacek Rozenek) przerzucać dzieci za granicę. Joasia (Marta Juras) dociera do mieszkania pielęgniarki (Małgorzata Zajączkowska), która się nią opiekowała w czasie ciąży.

Andrzej (Przemysław Sadowski) i Tomek (Marek Bukowski) dostają nakaz przeszukania posiadłości Waxmana (Krzysztof Dracz). Kania (Zdzisław Wardejn) wyłącza kamery i przesłuchuje Waxmana. Policjant pokazuje prezesowi broń, którą jego ludzie znaleźli w studzience. Lena przesłuchuje pielęgniarkę.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW! "NA KRAWĘDZI 2". GORĄCY ROMANS TAMARY I KRZYSZTOFA! [ZDJĘCIA]

Kobieta opowiada, że chodziło o kobiety z HIV, którym podawano w czasie ciąży leki będące w fazie eksperymentów. Andrzej i Tomek też jadą do domu pielęgniarki. Kobieta jest nieprzytomna. Andrzej znajduje w ręku kobiety kartkę. Rozpoznaje charakter pisma Leny! Wraca do domu i kogo zastaje pod drzwiami swojego mieszkania?

Tego serialu nie możecie przegapić! "Na krawędzi 2" w każdy czwartek, o godzinie 22:05 w Telewizji POLSAT!

CZYTAJ WIĘCEJ O 11. ODCINKU "NA KRAWĘDZI 2" I ZOBACZ ZWIASTUN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×