"Na krawędzi 2". Zobacz GALERIĘ z ósmego odcinka serialu! [ZDJĘCIA]

Z odcinka na odcinek rosną emocje w "Na krawędzi 2". A najbliższy, 8. odcinek, to jedna z najbardziej dynamicznych odsłon serialu. Oj, będzie się działo!

Multimedia

Andrzej (Przemysław Sadowski) dostaje na maila anonim - gotowy do druku artykuł o Lenie (Kamilla Baar). Czy przekona Strobę (Marcin Rogacewicz), aby zrezygnował z publikacji?

Inga Kruger (Natalia Avelon) odbiera anonimowy telefon z pogróżkami. Komuś bardzo zależy, aby zniszczyła dokumentację zamordowanego męża. Lena (Kamilla Baar) i Tomek (Marek Bukowski) przesłuchują Niżyńskiego (Tomasz Dedek). Próbują udowodnić mu morderstwa. Pokazują mu portret pamięciowy lekarza, który prowadził ciążę dziewczyny zakażonej wirusem HIV. Joasia (Marta Juras) trafia do szpitala. Też jest nosicielką tego wirusa. Doktor Rokosz (Jacek Poniedziałek) dostaje polecenie natychmiastowego przerwania badań i udania się na długi urlop. Tomek (Marek Bukowski) składa wypowiedzenie. Czy uda mu się wycofać i zmienić swoje dotychczasowe życie?

Lena wraca do domu. Jest zaskoczona, bo przed wejściem zastaje Andrzeja (Przemysław Sadowski). Czyż otwarcie przyznaje: - Lubię zaskakiwać kobiety. Chcę się z tobą napić piwa. Korcz nie mówi nie, ale odkłada w czasie wspólne wyjście. Naciska na klamkę. Dochodzi do eksplozji!

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW! KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA]

ZOBACZ ZWIASTUN 8. ODCINKA "NA KRAWĘDZI 2"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×