"Na krawędzi 2". Zobacz GALERIĘ z szóstego odcinka serialu! [ZDJĘCIA]

W 6. odcinku "Na krawędzi 2" Korcz "grzebie" w sprawie Landego, a Kamiński sprawdza Niżyńskiego. Zobacz zdjęcia.

Multimedia

Korcz (Kamilla Baar) ma nowy trop. Przechwyciła telefon Landego vel. Krugera (Jacek Rozenek). Wie, że w każdej chwili może zadzwonić nowa dziewczyna z ogłoszenia i nie myli się. Kiedy dzwoni telefon, odbiera i przedstawia się, jako Krystyna Lande. Rozmówczyni domaga się spotkania, bo kończą się jej leki.

U Sajno (Urszula Grabowska) zjawił się Protas (Łukasz Simlat). Marta w ramach wyrównania rachunków i w zamian za opiekę nad jego synem, zleciła odnalezienie dziecka Joasi (Marta Juras). Protas przeszukuje pokój Joasi. Znajduje w nim ślady po lekarstwach.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW! JAK POWSTAWAŁ DRUGI SEZON "NA KRAWĘDZI"? ZOBACZ WIDEO!

Tamara (Maja Hirsch), Andrzej (Przemysław Sadowski) i Tomek (Marek Bukowski) rozpracowują konta bankowe oraz transakcje Niżyńskiego (Tomasz Dedek) i Victora Lande.

Jak to możliwe, że w Wydziale Techniki Operacyjnej ruszają dwa niezależne śledztwa? Czy Kamiński nie ufa Lenie? Odpowiedzi w 6. odcinku odcinku "Na krawędzi 2".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×