"Na krawędzi 2". Zobacz ZDJĘCIA z DRUGIEGO odcinka! [GALERIA]

Od 1 lipca drugi sezon serialu "Na krawędzi" można oglądać w telewizji internetowej Ipla. Zobacz co wydarzyło się w drugim odcinku!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2" ODC. 2: LENA DEMASKUJE MAŁŻEŃSTWO LANDE. CO Z DZIECKIEM? KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA]

Inspektor Kamiński (Marek Bukowski)jest zatrzymany w areszcie śledczym pod zarzutem morderstwa informatora. Podwładni Kamińskiego, Andrzej (Przemysław Sadowski) i Tamara (Maja Hirsch) nie wierzy w winę Tomka. Są przekonani, że został wrobiony. Pytanie przez kogo? Ambitna inspektor Korcz (Kamilla Baar) nad podziw szybko uporała się ze sprawą porwania sześciomiesięcznego dziecka. Dlaczego wcześniej nie udało się to Kamińskiemu? Potocki (Jakub Wieczorek) odnajduje zwłoki kobiety w mieszkaniu hakera, który był informatorem. W mieszkaniu był również zniszczony komputer, z zaskakującymi informacjami. Lena odwiedza biologiczną matkę uprowadzonego noworodka. Joasia (Marta Juras) jednak nie przyznaje się do niego. Anka Sajno (Maria Niklińska) ponownie ucieka z domu. Komisarz Lena udaremnia próbę zamordowania młodej matki i odkrywa zamiary fikcyjnego małżeństwa Lande (Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska).

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". ZOBACZ GALERIĘ Z PIERWSZEGO ODCINKA NOWEJ SERII JAK POWSTAWAŁ DRUGI SEZON "NA KRAWĘDZI"? ZOBACZ WIDEO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×